Kavasakė

Rado namus

Prieglaudoje praleidau:
Metai: Mėnesiai: Dienos:
0 2 12
13452
Rūšis:
Katė
Miestas:
„Lesė“, Vilniaus skyrius
Vardas:
Kavasakė
Lytis:
patelė
Veislė:
Mišrūnas
Dydis:
Kailio tipas:
ilgaplaukis
Spalva:
balta
Sterilizacija:
taip
Skiepai:
ne
Bruožai:
draugiškas, reikalauja daug dėmesio, skiepytas, tinka gyventi tik namuose, žaismingas
Aprašymas

Skambant bažnyčių varpams, šventinant žolynus, į šį pasaulį atėjome mes – sesutė Suzuki ir aš, Kavasakė. Ir neklauskite, kaip mamytė sugebėjo išsaugoti mus tokią šaltą žiemą, bet ankstyvą pavasarį tos, kurios įvarė mums begalę siaubo, visas mus sugavusios, pažadėjo – daugiau nešalsite ir nebadausite. Sesutė Suzuki jau senai miega LR bokso čempionui prie galvos (susijusi naujiena: http://www.lese.lt/lt/padovanoti/g.13326)…
Likau aš, nes šilto ir sotaus gyvenimo žadėtojoms nepatiko mano susivėlęs kailiukas ir padarė iš manęs pudelį. Esu jauna, sveika, tvarkinga katytė, visiškai aišku, kad mano tėtukas buvo kaži kokis pusveislis, nes mano suplotas snukelis sukelia tam tikrų įtarimų. Labai prašau, bent jau, užuojautos konkurso antros vietos laimėtojo, mane pamatyti ir pamilti ir leisti miegoti savojoje lovoje.
Praėjusių metų Žolinės vaikas katytė Kavasakė, nuparazitinta, paskiepyta komplesiniu skiepu, sterilizuota, laukia, Vingio parko šeimos problemos sprendėjo meilės ir užuojautos, pas globėją namuose.

Skelbimo ID: 13452
Skelbimas sukurtas: 2011-05-16
Paskutinis atnaujinimas: 2020-02-21
Peržiūrų skaičius:
Skelbimas išimtas: 2011-07-27