Lili

Liks atmintyje

Prieglaudoje praleidau:
Metai: Mėnesiai: Dienos:
2 7 9
16478
Rūšis:
Šuo
Miestas:
„Lesė“, Kauno skyrius
Vardas:
Lili
Lytis:
patelė
Veislė:
Mišrūnas
Dydis:
mažas (iki 30 cm ties ketera)
Kailio tipas:
garbanotas
Spalva:
pilka
Sterilizacija:
taip
Skiepai:
ne
Bruožai:
draugiškas, lėtas, reikalauja daug dėmesio, skiepytas, tinka gyventi tik namuose
Aprašymas

Sulaukėme skambučio iš žmonių, kurie rado gatvėje beklaidžiojantį šunį. Pasiūlėme su šiuo šuneliu visų pirma nueiti į veterinarijos kliniką, kad būtų patikrinta, ar ši kalytė neturi „čipo”. Paaiškėjo, jog ši kalytė registruota, nurodytas jos šeiminkų adresas.
Paėmę šią šunytę nuvykome adresu, kur neva gyvena jos šeimininkai. Beje, kalytė buvo nuklydusi apie 10 km nuo savo buvusių namų. Duris mums atidarė senyvo amžiaus vyras, kuris buvo visiškai girtas. Susikalbėti su juo buvo sudėtinga, tačiau galiausiai vyras prisiminė turintis šunį. Sutikti šio vyro kaimynai patvirtino, kad jis šio šuns neprižiūri, nemaitina, šunytė kartais savaitėmis klaidžioja viena lauke. Šios kalytės „šeimininkas” gyvena vienas, artimųjų neturi, kaimynų teigimu, jis nuolat girtauja ir šunimi nesirūpina, todėl nusprendėme, jog kalytės atiduoti jam tikrai negalime. Tuo labiau, jog atrodė, kad visai netrukus ši kalytė taps mama. Tačiau paaiškėjo, kad kalytė nesilaukia, tiesiog yra stambi pilvo srityje.
Kalytė Lili – dešimties metų senolė. Ji be galo rami, tvarkinga, visada iškenčia tol, kol bus išvesta pasivaikščioti į lauką. Tiesa, ji dar šiek tiek nedrąsi, matyt jos gyvenimas tikrai nebuvo lengvas…

Skelbimo ID: 16478
Skelbimas sukurtas: 2014-08-27
Paskutinis atnaujinimas: 2020-01-25
Peržiūrų skaičius:
Skelbimas išimtas: 2017-04-02